Víly a anděléDalší fotografie:Víly a andělé

   V této galerii najdete figury víl a andělů v různých velikostech a formách.   Lampičky - 18-20cm vysoké figury s různě barevnými vlásky a květinkami, andělé mají buď srdíčko nebo hvězdu, děrované tělíčko slouží jako dekorační osvětlení pokoje či příjemných chvil na terase, miska na čajovou svíčku je součástí.

   Sedící víly a andělé - vysoké 18cm držící v rukách misku, taktéž určenou na čajovou svíčku nebo na malé drobnosti např. prstýnky, náušničky..., víly sedí buď na ploše a nebo přes okraj-tyto můžete umístit na vyvýšené poličky či parapet doma i ven.

   Stojící víly a andělé - vysoké 28-30cm s různě barevnými vlásky a květy ve vlasech(růže, šípkové růže, kopretiny, pomněnky slunečnice), nebo zdobeny kloboukem, určeny k dekoraci Vašeho domova, terasy či zahrady.

   Velcí andělé - výška 38-41cm se zasněnou tváří a zavřenýma očima, jemně barevně glazované s bílými kvítky či s růžovým srdcem,taktéž zkrášlí a zútulní Váš domov, terasu, či zahradu.

   Lesní andělé a víly - vysoké 38-41cm opět se zasněnou tváří a zavřenýma očima vždy v přírodních tónech zelené, hnědé, béžové, někdy lehce s bílou.   Pokud se rozhodnete zdobit těmito bytůstkami své zahrady a terasy, doporučuji v zimě raději schovat domů.Děkuji za respektování autorských práv.